Меню сайту
Історія ліцею
Новини ліцею
Освітній хаб ліцею
Вступна кампанія
Навчаємось дистанційно
Ми в соцмережах
Програмне забезпечення

Статистика сайту

Яндекс.Метрика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поділись сторінкою:




  Наказ про створення методичних комісій та затвердження голів методичних комісій

Методична комісія викладачів
і майстрів виробничого навчання

опоряджувальних професій

Голова комісії: Кононова Лілія Олександрівна
Члени комісії: Хоменко Ольга Василівна
  Прокопенко Анна Анатоліївна
  Філь Максим Володимирович
  Романюк Олена Володимирівна
  Недільська Майя Валеріївна
  Бекаурі Руслан Отарович

 

 

Методична комісія викладачів
і майстрів виробничого навчання

інформатики та інформаційних технологій

Голова комісії: Фарилюк Олександр Васильович
Члени комісії: Гвоздь Юлія Вадимівна
  Поночовний Петро Михайлович
  Демченко Валерій Антонович
  Суходольська Юлія Анатоліївна
  Ганжа Наталія Леонідівна
  Хоменко Світлана Анатоліївна
  Ніколенко Ганна Олександрівна
  Луценко Ольга Олександрівна
  Плиска Ольга Володимирівна

 

 

 

 

 

Методична комісія викладачів
і майстрів виробничого навчання

слюсарно-зварювальних професій 

Голова комісії: Ходзицька Надія Вікторівна
Члени комісії: Немченко Сергій Васильович
  Михайленко Владислав Васильович
  Іванченко Володимир Дмитрович
  Михайленко Григорій Іванович
  Пригара Михайло Васильович
  Барановський Роман Олександрович
  Закутна Валентина Іванівна
  Руденко Лідія Іванівна
  Луценко Алла Вікторівна
  Копченко Олександр Леонідович

 

 

 

 

 

 

Методична комісія викладачів
і майстрів виробничого навчання

електротехнічних професій 

Голова комісії: Малюга Віктор Петрович 
Члени комісії: Колесніченко Анастасія Сергіївна 
  Білоус Олена Дем'янівна
  Божко Юрій Дмитрійович
  Мазур Анатолій Васильович
  Колесніченко Олександр Васильович

 

Методична комісія викладачів
фізичної культури та захисту України

Голова комісії: Бородін Владислав Юрійович 
Члени комісії: Соколов Віталій Сергійович
  Олійник Геннадій Семенович
  Євтушенко Олександр Пантелійович

Методична комісія викладачів
суспільно-гуманітарних дисциплін

Голова комісії: Озімовська Лариса Петрівна
Члени комісії: Самохвалова Валентина Володимирівна
  Андрусенко Валентина Петрівна
  Смолікова Ганна Михайлівна
  Лісовська Олена Іванівна
  Долінська Ірина Петрівна
  Литовченко Тетяна Василівна
  Шпак Світлана Вікторівна

 

 

 

Методична комісія викладачів
природничо-математичних дисциплін

Голова комісії: Желєзнякова Лариса Іванівна
Члени комісії: Ярова-Терещенко Лариса Сергіївна
  Коптенко Тетяна Олександрівна
  Бовкун Вікторія Вільгалімівна
  Бачикало Ірина Миколаївна

 

Методична комісія 
класних керівників

Голова комісії: Нітченко Юлія Сергіївна
Члени комісії: Желєзнякова Лариса Іванівна
  Бородін Владислав Юрійович
  Бовкун Вікторія Вільгалімівна
  Озімовська Лариса Петрівна
  Смолікова Ганна Михайлівна
  Фарилюк Олександр Васильович
  Коптенко Тетяна Олександрівна
  Руденко Лідія Іванівна
  Кононова Лілія Олександрівна
  Чубрикова Тамара Петрівна
  Лісовська Олена Іванівна
  Ярова-Терещенко Лариса Сергіївна
  Долінська Ірина Петрівна
  Луценко Ольга Олександрівна

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись до методичної роботи 

 

Пошук
Форма входу
Вітаємо Вас!
Середа,
27.10.2021 року
07:47


Ви увійшли як Гість
Група "Гості"

Головна | Мій профіль Вихід
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання


 













 



При копіюванні матеріалів,  посилання на kplbikg.at.ua обов'язкове!